10:00
Formuła 1
Grand Prix Rosji - Sesje Treningowe Oglądaj

16:00
Mistrzostwa Świata dywizji A1 w Hokeju
Austria - Słowenia Oglądaj

18:00
Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław Oglądaj

18:00
Orlen Liga
Atom Trefl Sopot - Chemik Police Oglądaj

20:00
Mistrzostwa Świata dywizji A1 w Hokeju
Polska - Japonia Oglądaj

20:00
Fantastyczny
Fantom Oglądaj

20:00
Fantastyczny
Kapitan Ameryka : Zimowy Żółnierz Oglądaj

20:00
Obyczajowy
Hawaii Five-0 Oglądaj

20:00
Obyczajowy
Medium Oglądaj

20:00
Kryminalny
Wzór Oglądaj

20:00
Obyczajowy
Pamiętniki Carrie Oglądaj

20:00
Akcji
Speed. Niebezpieczna prędkość Oglądaj

20:00
Obyczajowy
Teoria wszystkiego Oglądaj

20:00
Obyczajowy
Dzień sądu Oglądaj

20:00
Familijny
Pingwiny z Madagaskaru Oglądaj

20:00
Obyczajowy
W imię króla 2 : Dwa światy Oglądaj

20:00
Akcji
Bez litości Oglądaj

20:00
Akcji
Rodzina Soprano Oglądaj

20:00
Historyczny
Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem Oglądaj

20:00
Komediowy
Skrzydlate świnie Oglądaj

20:00
Sci-Fi
K-Pax Oglądaj

20:00
Akcji
W obronie własnej Oglądaj

20:00
Obyczajowy
Fantom Oglądaj

20:20
I Liga
Wisła Płock - Stomil Olsztyn Oglądaj

20:25
Ekstraklasa
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków Oglądaj

20:25
Ligue 1
Paris Saint Germain - Stade Rennes Oglądaj

20:25
Liga BBVA
Sporting Gijon - SD Eibar Oglądaj

20:30
OrlenLiga
MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław Oglądaj

20:30
Obyczajowy
Defiance Oglądaj

20:40
Obyczajowy
O mnie się nie martw Oglądaj

21:00
Akcji
Player Oglądaj

21:00
Familijny
Gwiezdne Wojny : Wojny Klonów Oglądaj

21:00
Romantyczny
Chłopak z sąsiedztwa Oglądaj

21:00
Komediowy
Teoria wielkiego podrywu Oglądaj

21:00
Romantyczny
Miłość i inne kłopoty Oglądaj

21:00
Akcji
Polowanie na drużbów Oglądaj

21:25
Akcji
Most na Renie Oglądaj

21:40
Familijny
Rodzinka.pl Oglądaj

22:15
Western
Appaloosa Oglądaj

22:30
Akcji
Szybcy i wściekli 7 Oglądaj

22:40
Akcji
Speed 2 : Wyścig z czasem Oglądaj

22:55
Akcji
Zapłata Oglądaj

11:00
Formuła 1
Grand Prix Rosji - Sesje Treningowa Oglądaj

13:30
Liga Rosyjska
Ural Jekaterynburg - CSKA Moskwa Oglądaj

13:45
Liga Mistrzów Futbolu Amerykańskiego
Panthers Wrocław - Triangle Razorbacks Velje Oglądaj

14:00
Formuła 1
Grand Prix Chin - I Sesja Kwalifikacyjna Oglądaj

15:25
Bundesliga
Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg Oglądaj

15:55
Premier League
Newcastle United - Crystal Palace Oglądaj

16:00
Liga BBVA
Real Sociedad - Real Madryt Oglądaj

17:00
Ligue 1
Saint-Etienne - Toulouse Oglądaj

17:25
Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych
Veszprem - Vardar Oglądaj

18:00
Ekstraklasa
Termalica Bruk-Bet - Górnik Łęczna Oglądaj

18:00
Liga BBVA
Atletico Madryt - Rayo Vallecano Oglądaj

18:00
Tauron Basket Liga
Artego Bydgoszcz - Wisła Can Pack Kraków Oglądaj

18:00
PGNiG Superliga
MMTS Kwidzyn - Vive Tauron Kielce Oglądaj

18:30
Bundesliga
Bayer Leverkusen - Hertha Berlin Oglądaj

18:30
Premier League
Arsenal - Norwich City Oglądaj

18:30
Liga Rosyjska
Lokomotiw Moskwa - Spartak Moskwa Oglądaj

18:30
Żużel
Speedway Grand Prix w Krśko Oglądaj

19:30
Liga Portugalska
FC Porto - Sporting Lizbona Oglądaj

20:30
Ekstraklasa
Korona Kielce - Wisła Kraków Oglądaj

20:30
Liga BBVA
Real Betis - FC Barcelona Oglądaj

20:45
Serie A
AC Milan - Fiorentina Oglądaj

21:00
Boks
Gala w Londynie : Fury - Kassi Oglądaj

22:00
MLS
Seattle Sounders - Columbus Crew Oglądaj

22:20
Liga BBVA
Granada - UD Las Palmas Oglądaj

22:30
Magazyn piłkarski
Liga+ Oglądaj

22:45
Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych
FC Barcleona Lassa - THW Kiel Oglądaj