14:00
Liga Młodzieżowa Young Boys - Juventus Oglądaj
14:00
Snooker Scottish Open Oglądaj
15:30
Mistrzostwa Europy Kobiet Dania - Czarnogóra Oglądaj
16:00
Liga Młodzieżowa Ajax - Bayern Monachium Oglądaj
17:30
PlusLiga Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Oglądaj
18:00
Dramat Młody Karol Marks Oglądaj
18:00
Mistrzostwa Europy Kobiet Szwecja - Rosja Oglądaj
18:15
Przygodowy Spider-Man 2 Oglądaj
18:20
Wojenny Dunkierka Oglądaj
18:30
Komedia Co wiecie o swoich dziadkach? Oglądaj
18:30
Liga Mistrzów FIVB Anwil Włocławek - BK Ventspil Oglądaj
19:00
Liga Mistrzów Real Madryt - CSKA Moskwa Oglądaj
19:00
Liga Mistrzów Viktoria Pilzno - AS Roma Oglądaj
19:30
Komedia Daddy Coool Oglądaj
20:00
Obyczajowy Barwy szczęscia Oglądaj
20:00
Komedia Świat według Kiepskich Oglądaj
20:00
Kryminalny Sprawiedliwi - wydział kyminalny Oglądaj
20:00
Senascyjny Mściciel Oglądaj
20:00
Dramat Komora Oglądaj
20:00
Kryminalny Kości Oglądaj
20:00
Dramat Azyl Oglądaj
20:00
Dramat Wyraźny obraz Oglądaj
20:00
Kryminalny Nocne życie Oglądaj
20:00
Fantasty Księga czarownic Oglądaj
20:00
Obyczajowy Deadwood Oglądaj
20:15
Obyczajowy Na Wspólnej Oglądaj
20:30
Obyczajowy Leśniczówka Oglądaj
20:30
PlusLiga ONICO Warszawa - AZS Olsztyn Oglądaj
20:40
Komedia Randka na weselu Oglądaj
20:55
Liga Mistrzów Ajax - Bayern Monachium Oglądaj
20:55
Teleturniej Milionerzy Oglądaj
21:00
Historyczny Świt Czwartek Rzeszy Oglądaj
21:00
Akcji Okup Oglądaj
21:00
Senascyjny Wybraniec śmierci Oglądaj
21:00
Liga Mistrzów CEV Valencia - Manchester United Oglądaj
21:30
Dokumentalny Wracajcie, skąd przyszliście Oglądaj
21:40
Senascyjny Mała doboszka Oglądaj
21:40
Komedia Daddy Cool Oglądaj
21:45
Kryminalny Snowfall Oglądaj
21:50
Fabularny Na sygnale Oglądaj
21:50
Thriller Replikant Oglądaj
22:00
Dramat Blokada Oglądaj
22:00
Komedia Pół na pół Oglądaj
22:20
Obyczajowy Pod powierzchnią Oglądaj
22:20
Senascyjny Ślepnąć od świateł Oglądaj
22:30
Komedia Jak ona to robi? Oglądaj
22:30
Komedia Porachunki Oglądaj
22:40
Komedia Wieczny student 2 Oglądaj