Jeżeli macie iPada bądź iPhona, nie oznacza to wcale, że jesteście pozbawieni możliwości korzystania z naszego serwisu oglądania ulubionych filmów / seriali czy telewizji online. To wszystko jest w zasięgu ręki i to w bardzo prosty, darmowy sposób.

ios

Mimo trwającej od paru ładnych lat rewolucji mobilnej, nadal większość materiałów filmowych w internecie dostępnych jest we Flashu. Nie tylko hollywoodzkich filmów czy seriali, ale również zwykłych nagrań amatorskich. iPhone czy iPad nie posiadają natywnego wsparcia dla technologii Adobe Flash, ale można to obejść nie płacąc ani złotówki.

Kluczem do oglądania filmów we Flashu na stronach internetowych jest przeglądarka Puffin Free. Jest ona dostępna za darmo w sklepie App Store. Pozwala nie tylko na oglądanie filmów we Flashu, ale również w granie w gry dostępne w internecie - oczywiście, te stworzone w technologii Adobe. Jak skorzystać z aplikacji Puffin Free?

ios

To bardzo proste, instalujemy przeglądarkę w iPhonie czy iPadzie, a następnie wchodzimy na interesującą na stronę internetową. Co istotne, obsługa Flasha jest automatycznie włączona w Puffinie, nie trzeba więc nic grzebać w ustawieniach.

Oczywiście Puffin może być użytkowany jak zwykła przeglądarka. W App Store znajdziecie poza tym kilka innych przeglądarek umożliwiających odtwarzanie Flasha w iPhonie czy iPadzie. To chociażby SkyFire czy Photon Flash Player. Wszystkie jednak są płatne.

Zachęcamy do pobierania i korzystania z naszego serwisu teraz również na urządzeniach z systemem iOS.KODI NA IOS


1. Na urządzeniu z iOS otwórz Safari i wejdź na tę stronę: http://tweakboxapp.com

2. Kliknij „Download App”. W rzeczywistości jest to profil, więc pojawi się powiadomienie o zainstalowaniu profilu konfiguracji. Po prostu przyciśnij „Zezwalaj” i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby kontynuować.

3. Po zainstalowaniu przejdź do ekranu głównego, gdzie zobaczysz ikonę Tweakbox. Uruchom ją. Następnie wybierz kartę Apps, a następnie wybierz „Tweakbox Apps”. Użyj pola wyszukiwania u góry, aby znaleźć Kodi. Jeśli obok aplikacji znajduje się zielona ikona, oznacza to, że aplikacja działa i możesz ją zainstalować.

ios

4. Wybierz Kodi, a następnie przyciśnij „Install”. Zostaniesz poproszony o zainstalowanie Kodi na swoim iPhonie lub iPadzie. Kliknij „Instaluj”, aby umożliwić oprogramowaniu konieczne przejście do Ustawienia\Ogólne\Profile i zarządzanie urządzeniami i zaufanie aplikacji, aby działała.